עורך דין עבירות מין בקטין

לפני שנים רבות עו"ד דורון ויינרייך החליט למקד את תחום עיסוקו המשפטי בייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית , עבירות מין. החלטה חשובה נוספת שהוא קיבל, היתה לעבוד אך ורק עם הצד הנפגע ובשום אופן ובשום מחיר לא לייצג את מי שהטריד ופגע מינית.

ההחלטה החשובה הזו נובעת מעולם הערכים האישי שלו, הכולל מוסר גבוה ביותר, מצפון חסר פשרות, דחף בלתי פוסק להילחם מלחמת חורמה בעוולות ובחוסר צדק ועוד, לכן כאשר אתם מחפשים עורך דין עבירות מין בקטין, מומלץ מאוד לפנות אל עו"ד דורון ויינרייך, אשר יטפל בתיק צורה רגישה אך מקצועית. בנוסף הוא עורך דין עבירות מין בקטינים, עורך דין מעשה מגונה וגם עורך דין הטרדות מיניות בילד.

פניה אל עורך דין עבירות מין בקטין וקבלת ייצוג משפטי נכון, הוא צעד נבון, מומלץ ואף הכרחי על מנת להעניק לאותו קטין ולהוריו את האפשרות להתמודד עם האירוע. עורך דין עבירות מין בקטין יודע באילו אמצעים יש לנקוט, כמובן בהתאם לנסיבות של כל אירוע, על מנת להקטין כל נזק אפשרי.

תחום עבירות מין הוא תחום רחב ויש בו דרגות שונות מבחינת חומרת העבירה. לעתים נדמה לנו כי עבירות מין מבצעים רק עבריינים ופושעים, אך לא תמיד זה כך, ביחוד כאשר מדובר בקטינים.

לא פעם עורך דין עבירות מין בקטין נתקל בבני נוער מבתים טובים וממעמד חברתי שנחשב לטוב, שמבצעים עבירות קשות כאלה ואחרות בבני גילם. בני נוער אלה שהם קטינים בעצמם, ללא ספק זקוקים לטיפול מקצועי. מערכת אכיפת החוק מתייחסת בחומרה לכל סוג של עבירה שקשורה בקטינים. עו"ד דורון ויינרייך מציע שרותי עורך דין עבירות מין בקטינים, עורך דין מעשה מגונה וגם שרותי עורך דין הטרדות מיניות בילד, מתוך רגישות, אכפתיות וניסיון מקצועי רב. כידוע, גיל האחריות הפלילית עומד על 12 ולא ניתן להגיש כתב אישום נגד קטין שטרם מלאו לו 12 שנים.

כאשר יש חשד כי קטין מתחת לגיל 12 ביצע עבירת מין, הוא יופנה לקבל טיפול ועזרה מטעם הרווחה ולא מהמשטרה. למעשה, למשטרה אין את הסמכות לטפל בקטינים מתחת לגיל 12. עו"ד דורון ויינרייך מתמחה בייצוג נפגעי ונפגעות עבירות מין עם ניסיון רב שנים.

המידע באתר זה רלוונטי, חשוב ומועיל ככל שיהיה, אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, אינו מהווה עידוד לנקוט בפעולה משפטית או להימנע ממנה וכמובן אינו תחליף לפגישה אישית, רגישה, אמפתית ודיסקרטית עם עורך דין דורון ויינרייך.

עו"ד דורון ויינרייך מתמחה באופן בלעדי בייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית ועבירות מין ואינו מייצג את הפוגעים בשום אופן ובשום מחיר. כל נקיטת פעולה או הימנעות ממנה מבלי להתייעץ לפני כן עם עו"ד דורון ויינרייך הינה על אחריות מבצע הפעולה או הנמנע ממנה בלבד.

צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:
סחיטה מינית ברשת

שיטת הפעולה של סחטני רשת היא בדרך כלל פניה לקורבן פוטנציאלי באמצעות הרשתות החברתיות ואתרי ההיכרויות, כאשר העבריין בעצם מתחזה לאדם תמים. כשמדובר על סחיטה

קרא עוד »
הטרדה מינית על ידי רופא

הטרדה מינית על ידי רופא הינה תופעה מצערת שבמסגרתה רופא שנשבע שבועת סוקרטס להיטיב עם המטופלים שלו וכפוף לחוק ולכללי האתיקה הרפואית, מועל בתפקידו ופוגע

קרא עוד »
עו"ד הטרדות מיניות

מה עושים במקרה של הטרדה מינית במקומות בהם יש יחסי מרות כלפי צד שני? במקומות עבודה או בשירות הצבאי יש תפקידים היררכיים ברורים. כאשר עובדת

קרא עוד »
דילוג לתוכן