עו"ד מעשה מגונה בילד

עו"ד דורון ויינרייך ממקד את תחום עיסוקו המשפטי בייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית, עבירות מין. ההחלטה שקיבל עו"ד דורון ויינרייך לפני שנים רבות היתה לעבוד אך ורק עם הצד הנפגע ובשום אופן ובשום מחיר לא לייצג את מי שהטריד ופגע מינית.

ההחלטה החשובה הזו נובעת מעולם הערכים האישי של עורך דין ויינרייך הכולל מוסר גבוה ביותר, מצפון חסר פשרות, דחף בלתי פוסק להילחם מלחמת חורמה בעוולות ובחוסר צדק ועוד. מסיבות אלה עו"ד דורון ויינרייך נותן ייצוג של עו"ד מעשה מגונה בילד, עו"ד מעשה מגונה בילדים, עו"ד מעשה מגונה במשפחה, עו"ד מעשה מגונה בקטינים. קיים קושי גדול כשמדובר במעשה מגונה בילדים.

עו"ד מעשה מגונה בילד צריך לגשת לטיפול בתיק כזה במלוא רגישות וזהירות, אך בו בזמן חשוב למצות את הדין עם העבריין הפוגע. עו"ד דורון ויינרייך משקיע מאמצים רבים בכל תיק של עו"ד מעשה מגונה בילד על מנת לעזור לנפגעי תקיפה מינית, בייחוד כשמדובר בילדים. במידת הצורך ולפי דרישת המשפחה, עו"ד מעשה מגונה בילד יבצע את עבודתו בצורה דיסקרטית על מנת לשמור על האינטרסים של המתלונן/ת.

עו"ד מעשה מגונה בילדים מציע לא להבליג ולא לשתוק, אלא לאלץ את הפוגע בכל האמצעים החוקיים האפשריים,  לשלם על המעשה שעשה בניגוד לחוק. 

עו"ד מעשה מגונה במשפחה מטפל בתקיפות מיניות במשפחה, ביחסים משפילים ומבזים בתוך משפחה. עו"ד מעשה מגונה בקטינים בדרך כלל מטפל במקרים של מעשה מגונה, בו לא תמיד מתקיים מגע פיזי אך הם עדיין נחשבים למעשה מגונה. בכל אחד מן המקרים המוזכרים מעלה, הצד הנפגע רשאי להגיש תלונה במשטרה שאם הפרקליטות תגיע למסקנה שיש להגיש כתב אישום, יהיה זה במסגרת תביעה פלילית.

ללא קשר להגשת תלונה במשטרה, הצד הנפגע רשאי לנהל הליך אזרחי לרבות להגיש תביעה אזרחית לקבלת פיצוי בגין המעשה המגונה. עו"ד דורון ויינרייך ייצג אין ספור מתלוננים/ות בגין תקיפות מיניות שונות. אם חלילה נפגעתם פגיעה מינית או הותקפתם מינית, עו"ד דורון ויינרייך, אשר מטפל במקרים כאלה על בסיס יומי, עומד לשרותכם בכל עת.

ישנה חשיבות גדולה לבחירת עו"ד נכון במקרים כגון אלה. הדבר יכול להיות קריטי ובעל משמעות כשמדובר על הבדל בין כשלון להצלחה. לניסיון ולוותק יש משקל רב אך לא פחות חשוב גם ההיבט האנושי כשמדובר בנושאים רגישים כגון אלה.

צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:
עו"ד הטרדות מיניות

מה עושים במקרה של הטרדה מינית במקומות בהם יש יחסי מרות כלפי צד שני? במקומות עבודה או בשירות הצבאי יש תפקידים היררכיים ברורים. כאשר עובדת

קרא עוד »
משרד עו"ד תקיפה מינית

תקיפה מינית היא כל מעשה או פעולה בעלי אופי מיני שנעשים בניגוד לרצון החופשי. משרדו של עו"ד דורון ויינרייך הוא משרד עו"ד תקיפה מינית, אשר

קרא עוד »
הטרדה מינית על ידי רופא

הטרדה מינית על ידי רופא הינה תופעה מצערת שבמסגרתה רופא שנשבע שבועת סוקרטס להיטיב עם המטופלים שלו וכפוף לחוק ולכללי האתיקה הרפואית, מועל בתפקידו ופוגע

קרא עוד »
סגירת תפריט
דילוג לתוכן