עו"ד הטרדות מיניות

מה עושים במקרה של הטרדה מינית במקומות בהם יש יחסי מרות כלפי צד שני? במקומות עבודה או בשירות הצבאי יש תפקידים היררכיים ברורים. כאשר עובדת בחברה או חיילת נפגעות מהטרדה מינית, הדרך לתלונה היא לא פשוטה. הצורך להמשיך בתפקיד למרות הרצון להתלונן על מנהל או מפקד מביא איתו חששות רבות. בכדי להתמודד עם החששות והקשיים בהגשת תלונה על מפקד בצבא או מנהל בעבודה, כדאי לפנות לעורך דין המתמחה בנושא הטרדות מיניות.

האם התלונה תפגע בתפקיד שלי? תלונה במשטרה או הגשת תביעה לבית משפט על הטרדה מינית לא צריכה לפגוע בתפקיד בו את נמצאת. חשוב לדעת כי אם נפגעת מהטרדה מינית, החוק לצידך ויש עונשים הקבועים בחוק לגבי הטרדה מינית במקום העבודה או במסגרת הצבאית למשל. מלבד הטרדות מיניות במסגרת עבודה או מסגרת צבאית, גם במסגרות משפחתיות ובעצם בכל סביבה אפשרית יש תופעות של הטרדות מיניות. גם במקרה של הטרדה מינית במסגרת המשפחה, מומלץ לפנות לעורך דין שזוהי התמחותו. עו"ד הטרדות מיניות במשפחה ידע להוביל אותך למהלך הנכון כולל הגשת התביעה בצורה הנכונה ביותר בכדי שהצד הפוגע יקבל את העונש המגיע לו.

 פנייה לעו"ד הטרדות מיניות בעבודה

בעת פנייה לעו"ד הטרדות מיניות בעבודה, חשוב לפרט על מקרה ההטרדה באופן מלא. אם היו עדים ויש ראיות חשוב להשתמש בהם בצורה חכמה ונכונה ובבוא היום אף להיעזר בהם בבית המשפט.

עו"ד הטרדות מיניות בצבא

המסגרת הצבאית כוללת אלפי חיילים המשרתים יחד כל יום. במקרים של הטרדה מינית במסגרת צבאית, חשוב לפעול כנגד הצד הפוגע. כדאי לבדוק את כל הזוויות האפשריות  כולל האם היו תלונות נוספות והאם היו חיילות אחרות שנפגעו מאותו אדם. עו"ד הטרדות מיניות בצבא ילווה אתכן במהלך המורכב נגד מי שפגע בכן.

 עו"ד הטרדות מיניות בקטין

במקרים של הטרדה מינית בקטין, מומלץ לפנות לעו"ד דורון ויינרייך במטפל ברבה מאד מקרים של הטרדות מיניות בקטין. משרד עורכי דין דורון ויינרייך מטפל בפניות רבות של מי שנפגעו מינית בהיותם קטינים. גם בחלוף שנים רבות, לא מאוחר מידי לפעול ומי שנפגע מינית עת היה קטין  אשר יכול לפעול עד גיל 35 בכל האמצעים החוקיים האפשריים. משרד עורכי דין דורון ויינרייך מלווה את הנפגעים מתחילת הדרך המשותפת, דרך כל ההליכים הבלתי פורמליים והפורמליים כולל הגשת כתב תביעה (כשצריך) ועד לפסק הדין הסופי בבית המשפט.

 עו"ד הטרדות מיניות במשפחה

הטרדות מיניות רבות קורות בקטין במסגרת התא המשפחתי. מי שפוגע על פי רוב זה דמות במשפחה שהקטין נותן בה אמון רב והפוגע מנצל את האמון הזה לרעה ומרסק את עולמם של הקטינים שנתנו בו אמון. גם בחלוף שנים רבות, לא מאוחר מידי לפעול ומי שנפגע מינית בתוך המשפחה עת היה קטין , יכול לפעול עד גיל 35 בכל האמצעים החוקיים האפשריים.

צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:
ייצוג קורבנות עבירה

נפגעתם באופן מיני במקום העבודה שלכם או מבן משפחה? כדאי שתדעו שיש לכם למי לפנות! בכדי שתוכלו לפעול נגד האדם שפגע בכם, הדבר הטוב ביותר

קרא עוד »
עורך דין עבירות מין בקטין

לפני שנים רבות עו"ד דורון ויינרייך החליט למקד את תחום עיסוקו המשפטי בייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית , עבירות מין. החלטה חשובה נוספת

קרא עוד »
עו"ד מעשה מגונה בילד

עו"ד דורון ויינרייך ממקד את תחום עיסוקו המשפטי בייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית, עבירות מין. ההחלטה שקיבל עו"ד דורון ויינרייך לפני שנים רבות

קרא עוד »
סגירת תפריט
דילוג לתוכן