עו"ד הטרדה מינית במשפחה

בנכם או בתכם נפגעו מהטרדה מינית של בן משפחה (אב, אם, אח, אחות, דוד, דודה)? אתם בעצמכם נפגעתם מינית בתוך המשפחה? הרגע הנכון לטפל במקרה זה הוא עכשיו ובאופן מיידי! בן משפחה אשר פגע בכם או בילד שלכם, יתכן ופגע או יפגע בילדים נוספים במשפחה או מחוץ למשפחה ולכן יש חשיבות בטיפול המקרה בדחיפות ובמהירות. באמצעות פנייה לעו"ד הטרדה מינית במשפחה, ניתן להתחיל בתהליך (כולל תביעה אך לא רק תביעה) נגד בן המשפחה הפוגע באופן יעיל ומהיר.

השלב הראשון בתהליך התביעה הוא הפגישה הראשונית עם משרד עורכי דין דורון ויינרייך המתמחה בייצוג נפגעות ונפגעי הטרדות מיניות.

בפגישה הראשונית במשרד עורכי הדין, תוכלו להעלות את הטענות שלכם ולתעד את כל מקרה ההטרדה. עורך דין דורון ויינרייך יטפל במקרה הכל כך רגיש באופן מקצועי ויחד עם זאת בחמלה ובאמפתיה וברגישות . לא בכל מקרה תוגש תביעה ופעמים רבות הנפגע מעדיף להעניש את הפוגע באופן דיסקרטי תוך המשך שמירה על פרטיותו של הנפגע וזה קורה הרבה. לעיתים יש הצדקה להגיש כתב התביעה לבית המשפט וגם הליך זה מטופל בדיסקרטיות ובדלתיים סגורות.

עו"ד הטרדה מינית בילד

איך עו"ד הטרדה מינית בילד יכול לעזור לי? המארג המשפחתי מורכב וסבוך במיוחד במקרים של מי שהיו ילדים עת נפגעו מינית בתוך המשפחה. הטיפול במקרים של הטרדה מינית בילד חייב להיות רגיש וזהיר ומאד מאד מקצועי. טיפול לא נכון יכול להרוס, טיפול נכון יכול להיות המפתח להצלחה. עורך דין דורון ויינרייך מטפל על בסיס יום יומי במקרים רבים של הטרדה מינית, כולל במקרים של הטרדה מינית בילד או במי שהיה ילד בעת שהוטרד מינית.

עו"ד הטרדה מינית

החלטתם לפנות לעו"ד הטרדה מינית? הגעתם למקום הנכון! משרד עורך דין דורון ויינרייך מלווה לקוחות רבים בנושאים הקשורים בין היתר להטרדה מינית בקרב ילדים, ונחשב לאחד המשרדים המקצועיים ביותר בקרב עו"ד הטרדה במשפחה, עו"ד הטרדות מיניות בקטינים ופגיעות- הטרדות מיניות בעוד תחומים רבים בהם הן מתבצעות.

 משרד עורכי דין דורון ויינרייך – פגישה

לקבלת פרטים נוספים בנוגע לשירותים של משרד עורכי דין דורון ויינרייך, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר וקבעו פגישה בנוגע למקרה שלכם.

צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:
עו"ד מעשה מגונה בילד

עו"ד דורון ויינרייך ממקד את תחום עיסוקו המשפטי בייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית, עבירות מין. ההחלטה שקיבל עו"ד דורון ויינרייך לפני שנים רבות

קרא עוד »
סגירת תפריט
דילוג לתוכן