סחיטה מינית ברשת

שיטת הפעולה של סחטני רשת היא בדרך כלל פניה לקורבן פוטנציאלי באמצעות הרשתות החברתיות ואתרי ההיכרויות, כאשר העבריין בעצם מתחזה לאדם תמים. כשמדובר על סחיטה מינית ברשת, העבריין פועל להתפתחות הקשר ורכישת האמון ומנסה לפתות את הקורבן לקיים עימו קשר מיני וירטואלי באמצעות מצלמה. כשזה קורה, הוא דואג לתעד את האירוע ובהמשך מתחיל לדרוש מהקורבן סכומי כסף תוך איום לפרסם ברשת את הסרטונים שצילם. סחיטה מינית ברשת מופעלת גם על גברים וגם על נשים. על מנת למנוע סחיטות מיניות ברשת, מומלץ להימנע מכל מעשה מצולם אשר ההפצה שלו עלולה לגרום למבוכה ולבושה.

עו"ד דורון ויינרייך ממקד את תחום עיסוקו בייצוג נפגעות ונפגעי סחיטה מינית ברשת, מעשה מגונה, נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית ועבירות מין מכל הסוגים. החלטה חשובה נוספת שקיבל עו"ד דורון ויינרייך היתה לעבוד אך ורק עם הצד הנפגע ובשום אופן ובשום מחיר לא לייצג את מי שהטריד ופגע מינית.

ההחלטה החשובה הזו נובעת מעולם הערכים האישי שלו הכולל מוסר גבוה ביותר, מצפון חסר פשרות, דחף בלתי פוסק להילחם מלחמת חורמה בעוולות ובחוסר צדק ועוד.

מומלץ להימנע משיחות וידאו ומצילומי פנים עם אנשים שאינכם מכירים, על מנת למנוע אי נעימויות שעלולות להתרחש בהמשך לפעולה זו. 

בדרך כלל, הפרופיל של מי שמפעיל סחיטה מינית ברשת הוא פרופיל מזוייף, לכן יהיה מאוד קשה להתחקות אחר אותו עבריין. לרוב, סחיטות מיניות ברשת לא מסתיימות בהעברת תשלום אחד לסחטן, אלא מדובר בסחיטה מתמשכת ולכן כבר בשלב הראשון מומלץ לא להיענות לדרישת הסחטן אלא לפנות בדחיפות לעו"ד שזה תחום מומחיותו. עו"ד דורון ויינרייך מטפל בנפגעות ונפגעי סחיטה מינית, מעשה מגונה וגם מעשה מגונה בפומבי וכן בתחומים נוספים הקשורים לנפגעות ונפגעי הטרדה מינית ותקיפה מינית מכל הסוגים האפשריים.

תקיפה מינית או הטרדה מינית הם מושגים שכוללים סוגים שונים של פגיעה מינית בצד השני, החל מאמירה מינית שנאמרת ללא הסכמה, מעשה של נגיעה שלא בהסכמה או חשיפת חלק בגוף שלא בהסכמה ועד ניסיון לאונס או אונס. מעשה מגונה בפומבי אף היא עבירה שמוגדרת בחוק, בה מתבצע מעשה מגונה באדם ללא הסכמתו לעיתים תוך ניצול יחסי תלות או מרות ולעיתים גם במקום ציבורי. הנסיון הרב של עו"ד דורון ויינרייך בתחום הספציפי הזה, הקנה לו את הכלים לטפל בתיקים האלה ברגישות ובמקצועיות.

צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:
משרד עו"ד תקיפה מינית

תקיפה מינית היא כל מעשה או פעולה בעלי אופי מיני שנעשים בניגוד לרצון החופשי. משרדו של עו"ד דורון ויינרייך הוא משרד עו"ד תקיפה מינית, אשר

קרא עוד »
עו"ד הטרדות מיניות

מה עושים במקרה של הטרדה מינית במקומות בהם יש יחסי מרות כלפי צד שני? במקומות עבודה או בשירות הצבאי יש תפקידים היררכיים ברורים. כאשר עובדת

קרא עוד »
עורך דין עבירות מין בקטין

לפני שנים רבות עו"ד דורון ויינרייך החליט למקד את תחום עיסוקו המשפטי בייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית , עבירות מין. החלטה חשובה נוספת

קרא עוד »
הטרדה מינית במקום העבודה

אנחנו מבלים שעות רבות במקום עבודתנו בו אנחנו פוגשים ונפגשים עם חברינו לעבודה, במשרד, ברכב, במטבח, בחדר אוכל, על רצפת הייצור ובחדרי הישיבות. האינטראקציה בין

קרא עוד »
סגירת תפריט
דילוג לתוכן