עו"ד דורון ויינרייך
A
A
A
A
יצירת קשר
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים
פנייתכם נשמרת בסודיות מוחלטת
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
או התקשרו: 077-231-9097
עד 18:00, ללא סופי שבוע וחגים
פנייתכם נשמרת בסודיות מוחלטת
מתי הטרדה הופכת לעברה

מתי הטרדה הופכת לעברה

הטרדה מינית כעבירה פלילית

החוק כנגד הטרדה מינית, הוא חוק אשר מטרתו להעניק לכל אדם אשר מרחב נוח ונעים לחיות בו, ללא רמיזות, בקשות, מחוות או מגע, אשר יכולים להתפרש בעלי אופי מיני, כאשר האדם איננו מעוניין בכך ומביע את חוסר העניין שלו בכך באופן חד משמעי. כיום, הטרדה מינית היא עבירה פלילית לכל אדם. לכן, כל אדם אשר חש כי הוא נפגע מינית מאדם אחר, יכול לחפש אחר עורך דין המלווה נפגעות הטרדה מינית מקצועי ומנוסה בתחום, ובכל מקרה יש צורך בייצוג של  עו"ד פלילי על מנת לבסס תביעה בגין אותו אדם אשר הטריד אותו ובמידה ואכן יש עילה לתביעה זו, להגיש כתב אישום פלילי בגין אותו אדם, למערכת המשפט, אשר תזמן אותו לדין.

הבלגה, הרכנת ראש ורגשי אשם משרתים רק את הפוגע. אין סיבה בעולם שהוא לא ישלם על הפגיעה בכם ובכבודכם ביוקר ובהקדם האפשרי! החזירו לעצמכם את השליטה במצב ובצעו כבר עכשיו את הצעד הראשון. פנו אלינו ונגבש עבורכם את המהלך הדיסקרטי המתאים ביותר למקרה ולאינטרסים שלכם.

הטרדה מינית היא עברה פלילית

 

האם כל הטרדה מינית היא עבירה פלילית?

כיום, כל סוג של הטרדה, המוגדרת כחוק כהטרדה מינית, היא עילה לתביעה בגין עוון פלילי של האדם אשר הטריד. בתחום ההטרדות המיניות, ישנן הטרדות אשר כרוכות ביחסי מרות בין שני אנשים כגון: מורה ותלמיד או עובדת ומעסיק. ביחסי מרות אלו, די באמירה, הצעה או התנהגות כלשהי בעלי אופי מיני, בכדי לבסס כתב אישום פלילי כנגד האדם בגין הטרדה מינית. בשאר המקרים, החוק בנודע להטרדה מינית קובע כי ישנה עילה לתביעה כנגד אדם בגין הטרדה מינית באחד המקרים הבאים: פרסום של סרטון או תמונה עלי אופן מיני, אשר מופיע בהם אדם כלשהו, ללא הסכמתו וללא ידיעתו, זוהי עילה לתביעה פלילית בגין הטרדה מינית, סחיטה בעלת אופי מיני של אדם כלשהו, התבטאות שמטרתה היא לבזות אדם כנגד המיניות שלו, הצעות מטרידות בעלות אופי מיני, אשר לא מפסיקות גם כאשר האדם המקבל אותן מסרב להן בתוקף שוב ושוב, אמירות בעלות אופי מיני לאדם כלשהו המסרב לקבל אותן ועוד.

כיצד מתמודדים עם הטרדה מינית?

אם אתה חש כי הוטרדת מינית ויש לדבר עיגון בחוק, הלא שאיש המקצוע לפנות אליו הוא עורך דין פלילי. עו"ד פלילי, יחקור היטב את כל מה שנוגע לאופי המקרה, יבחן את הדברים ואת ההוכחות ולאחר מכן, במידה וישנה עילה לתביעה על פי חוק בגין הטרדה מינית, הוא יבסס כתב אישום ויגיש אותו למערכת המשפטית, בכדי לזמן את האדם אשר מואשם בהטרדה מינית, למשפט שבו יקבע עונשו, במידה ויוכח כי הוא אכן אשם. אם הוטרדת מינית על ידי אדם כלשהו, בכדי שתוכל להביא את אותו האדם לתת את הדין על מעשיהו, עליך לבחור עו"ד פלילי על ותק וניסיון בתחום הטרדות מיניות, אשר תוכל לסמוך עליו, כי הוא יביא את האדם המטריד לקבל את עונשו בסופו של תהליך.

המידע באתר זה רלבנטי וחשוב, אך מועיל ככל שיהיה, הוא אינו תחליף לפגישה אישית, רגישה ואמפטית עם עורך דין שתחום עיסוקו הבלעדי הינו ייצוג נפגעות ונפגעים והוא מתמקד אך ורק בזה. לחצו כאן לסיוע ונקבע פגישה כבר לימים הקרובים.