משרד עו"ד תקיפה מינית

תקיפה מינית היא כל מעשה או פעולה בעלי אופי מיני שנעשים בניגוד לרצון החופשי. משרדו של עו"ד דורון ויינרייך הוא משרד עו"ד תקיפה מינית, אשר תחום עיסוקו העיקרי בייצוג נפגעות ונפגעי תקיפה מינית והטרדה מינית, עבירות מין ועוד. לפני שנים רבות החליט עו"ד דורון ויינרייך למקד את תחום עיסוקו המשפטי בתחום הספציפי הזה. החלטה חשובה נוספת שהתקבלה על ידו, היתה לעבוד אך ורק עם הצד הנפגע, ובשום אופן ובשום מחיר לא לייצג את מי שהטריד ופגע מינית.

ההחלטה החשובה הזו נובעת מעולם הערכים האישי של עו"ד דורון ויינרייך, הכולל מוסר גבוה ביותר, מצפון חסר פשרות, דחף בלתי פוסק להילחם מלחמת חורמה בעוולות ובחוסר צדק. משרד עו"ד תקיפה מינית של עו"ד דורון ויינרייך, מטפל ומייצג בהצלחה מקרים רבים של תקיפות והטרדות מיניות מכל הסוגים.

משרד עו"ד תקיפה מינית הוא משרד מקצועי אשר פועל מתוך אידיאולוגיה ואמונה כי יש למגר את התופעה של תקיפות מיניות. משרד עו"ד תקיפה מינית מציע ייצוג ראוי לכל מי נפגע ממעשה או מהתנהגות מיניים תוך ניצול כוחות, חולשה או גיל.

משרדו של עו"ד דורון ויינרייך הוא משרד עורך דין הטרדות מיניות, משרד עורך דין מעשה מגונה וכן משרד עורך דין תקיפה מינית. הטרדה מינית או תקיפה מינית הם אקט של אלימות ויכולים להתבצע גם על ידי אישה וגם על ידי גבר, כאשר הפוגע מרגיש שהוא חזק מהנפגע. משרד עורך דין הטרדות מיניות מטפל במקרים רבים מדי שנה בהצלחה רבה.

מטריד לחשוב כי מרבית הנפגעות שמגיעות אל משרד עורך דין מעשה מגונה וגם אל משרד עורך דין תקיפה מינית הן נשים. נתון זה משקף את פגיעותן הרבה יותר של הנשים, אפילו בעולם מודרני של היום. אלימות מינית היא תופעה חברתית שהמודעות אליה גברה בשנים האחרונות אך היא עדיין קיימת גם בישראל וגם בעולם כולו.

אלפי נשים פונות לקבל סיוע משפטי מדי שנה, וזה מעיד על כך שהתופעה עדיין נפוצה. הסטטיסטיקה מצביעה על כך שכמעט כל אשה תחווה איזו שהיא פגיעה או הטרדה במהלך חייה. ישנם סוגים רבים של תקיפה מינית, החל מאמירות מיניות פסולות ועד לאונס, שהוא מעשה אלים וקשה.

צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:
ייצוג קורבנות עבירה

נפגעתם באופן מיני במקום העבודה שלכם או מבן משפחה? כדאי שתדעו שיש לכם למי לפנות! בכדי שתוכלו לפעול נגד האדם שפגע בכם, הדבר הטוב ביותר

קרא עוד »
הטרדה מינית על ידי רופא

הטרדה מינית על ידי רופא הינה תופעה מצערת שבמסגרתה רופא שנשבע שבועת סוקרטס להיטיב עם המטופלים שלו וכפוף לחוק ולכללי האתיקה הרפואית, מועל בתפקידו ופוגע

קרא עוד »
עו"ד הטרדות מיניות

מה עושים במקרה של הטרדה מינית במקומות בהם יש יחסי מרות כלפי צד שני? במקומות עבודה או בשירות הצבאי יש תפקידים היררכיים ברורים. כאשר עובדת

קרא עוד »
סגירת תפריט
דילוג לתוכן