המלצה מנפגעת פגיעה מינית על ידי רופא

לדורון היקר.
מכל הלב רוצה להודות לך על כל מה שעשית בשבילי  – מה שהיה נראה בלתי אפשרי בשבילי ובשביל המשפחה שלי.
קיבלת אותי ברוגע בלי הרבה מילים בלי הרבה הבטחות נתת לי סמכות לסמוך עליך. לא הצטערתי לרגע.
כשקיבלתי את התוצאה הרגשתי כנראה בדיוק כמו שבן אדם חולה מרגיש כשכל הרופאים אומרים שאחוז ההצלחה של הניתוח הוא אפסי ובא רופא אחד גיבור כמו מלאך לוקח על עצמו אחריות אומר שהכל יהיה בסדר ובלי לחשב את הסיכויים הוא פשוט עושה את עבודתו מעל ומעבר ומרפא את הבן אדם ונותן לו חיים חדשים. בדיוק ככה הרגשתי כשקיבלתי את התוצאה ממך במיוחד במצב שהייתי בו.


בלי שום קשר לפיצוי הכספי, זכיתי להכיר בן אדם ישר, אינטליגנטי, ברמה  הכי גבוהה, הכי מקצועי, וביחד עם זה  אנושי וצנוע שבזמננו צריך לקבל את זה כאוצר כי היום הרבה אנשים אוהבים לפרסם את עצמם בהרבה מילים וללא מעשים. לימדת אותי שכל רוע אפשר לנצח.
אני מאחלת לך בריאות אושר שמחה לך ולמשפחתך תמשיך בדרכך כי זאת מצווה גדולה ומגיע לך את הכי טוב בעולם .
לא רק מכבדת ומודה אלא גם אוהבת אותך אני והילדים שלי. בשבילנו אתה לא רק עורך דין אתה גם איש קרוב שתמיד אפשר להתייעץ איתך ולהרגיש מוגנת.

המידע באתר זה רלוונטי, חשוב ומועיל ככל שיהיה, אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, אינו מהווה עידוד לנקוט בפעולה משפטית או להימנע ממנה וכמובן אינו תחליף לפגישה אישית, רגישה, אמפתית ודיסקרטית עם עורך דין דורון ויינרייך.

עו"ד דורון ויינרייך מתמחה באופן בלעדי בייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית ועבירות מין ואינו מייצג את הפוגעים בשום אופן ובשום מחיר. כל נקיטת פעולה או הימנעות ממנה מבלי להתייעץ לפני כן עם עו"ד דורון ויינרייך הינה על אחריות מבצע הפעולה או הנמנע ממנה בלבד.

צרו קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:
דילוג לתוכן