הטרדה מינית של קטינים בתוך המשפחה

הטרדה מינית של קטינים בתוך המשפחה הינו אחד הדברים הכי מחרידים שיש. אותם אנשים שאתן הכי אוהבות והכי סומכות עליהם, בדרך כלל אביכן, מתברר כאויב מספר אחד שלכן.

(השימוש כאן הוא בלשון נקבה כי רוב הנפגעים מהתופעה של הטרדה מינית בתוך המשפחה הן בנות אשר נפגעו ע"י אביהן או אחיהן, אך הכוונה כמובן גם לבנים שעברו פגיעות דומות). ביתכן שאמור להיות מבצרכן מתמוטט עליכן יום אחד במלוא מובנה של המילה. רבות מפחדות להיחשף ומתוך הפחד הזה לא מתלוננות לעיתים שנים רבות וסובלות מתוצאות אותה התעללות והטרדה במשך שנים רבות.

אסור שזה יקרה. הטרדה מינית במשפחה היא אחת הרעות הקשות ביותר שחברתנו סובלת מהן. למה? כי המשפחה היא המעגל הבסיסי בין שאר המעגלים שעליהם בנויה כל החברה. וכשבסיס זה מתרסק, כל החברה מתרסקת.

אבל יש כתובת. עו"ד דורון ויינרייך הוא הכתובת עבורכן. עו"ד דורון ויינרייך מקדיש את חייו המקצועיים לטובת ייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, פגיעה מינית ועבירות המין השונות לרבות ייצוג מי שהיו קטינות עת חוו התעללות מינית או הטרדה מינית או פגיעה מינית במשפחה.

עו"ד ויינרייך מכיר על פרטי פרטיו את החוק ואת פסקי הדין הרלוונטיים והוא יהיה המשענת הכי איתנה שלכן כאשר החלטתן לפעול ולשים קץ למצב הנוראי בו חייתן עד היום.

אסור לתת לתופעה של הטרדה מינית בתוך המשפחה להרים ראש. רק אתן יודעות מה קרה מאחורי אותם קירות ורק עו"ד דורון ויינרייך יודע איך לוודא שאלו שפגעו בכן יישלמו ויענשו במלוא חומרת הדין. אל תתנו למטרידים אתכן ולמתעללים מינית לחיות בשקט מבלי למצות עימם את הדין ולסגור מעגל מבחינתכן (סגירה שיש לה חשיבות עצומה בפני עצמה).

חוויתם הטרדה מינית בתוך המשפחה  או אתם מכירים קורבנות של אותה הטרדה ואתם מחפשים ברשת משרד עורך דין הטרדה מינית – צרו קשר עם עו"ד דורון ויינרייך שממקד את כל עיסוקו בתחום מומחיותו- ייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית , פגיעה מינית ועבירות מין שונות. עו"ד ויינרייך בחר שלא לעסוק בשום תחום אחר- רק בתחום הזה והוא יעשה כל שביכולתו להשיג עבורכן פיצויים, צדק וסגירת מעגל.

המידע באתר זה רלוונטי, חשוב ומועיל ככל שיהיה, אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, אינו מהווה עידוד לנקוט בפעולה משפטית או להימנע ממנה וכמובן אינו תחליף לפגישה אישית, רגישה, אמפתית ודיסקרטית עם עורך דין דורון ויינרייך.

עו"ד דורון ויינרייך מתמחה באופן בלעדי בייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית ועבירות מין ואינו מייצג את הפוגעים בשום אופן ובשום מחיר. כל נקיטת פעולה או הימנעות ממנה מבלי להתייעץ לפני כן עם עו"ד דורון ויינרייך הינה על אחריות מבצע הפעולה או הנמנע ממנה בלבד.

צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:
עו"ד מעשה מגונה בילד

עו"ד דורון ויינרייך ממקד את תחום עיסוקו המשפטי בייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית, עבירות מין. ההחלטה שקיבל עו"ד דורון ויינרייך לפני שנים רבות

קרא עוד »
הטרדה מינית במקום העבודה

אנחנו מבלים שעות רבות במקום עבודתנו בו אנחנו פוגשים ונפגשים עם חברינו לעבודה, במשרד, ברכב, במטבח, בחדר אוכל, על רצפת הייצור ובחדרי הישיבות. האינטראקציה בין

קרא עוד »
משרד עו"ד תקיפה מינית

תקיפה מינית היא כל מעשה או פעולה בעלי אופי מיני שנעשים בניגוד לרצון החופשי. משרדו של עו"ד דורון ויינרייך הוא משרד עו"ד תקיפה מינית, אשר

קרא עוד »
עורך דין עבירות מין בקטין

לפני שנים רבות עו"ד דורון ויינרייך החליט למקד את תחום עיסוקו המשפטי בייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית , עבירות מין. החלטה חשובה נוספת

קרא עוד »
דילוג לתוכן