הטרדה מינית על ידי רופא

הטרדה מינית על ידי רופא הינה תופעה מצערת שבמסגרתה רופא שנשבע שבועת סוקרטס להיטיב עם המטופלים שלו וכפוף לחוק ולכללי האתיקה הרפואית, מועל בתפקידו ופוגע מינית במטופלת או במטופל שלו. הטרדה מינית על ידי רופא מתרחשת בדרך כלל לא בכוח אלא באופן של מגע אסור ולעיתים במסווה של טיפול רפואי שהמטופלת כלל לא זקוקה לו. טיפול מיותר כזה נחשב להטרדה מינית על ידי רופא, כמו גם אמירות מיותרות בעלות אופי מיני, הצעות מיניות וכו'.  כמו כן גם מערכת אינטימית בין רופא למטופלת שלו נחשבת להטרדה מינית על ידי רופא והיא גם בניגוד לחוק וגם בניגוד לכללי האתיקה הרפואית.

אם עברתן הליך רפואי שנראה לכן מיותר, משפיל או לא ראוי ונכנסתן לרשת לחפש עצה ורשמתן אולי את המילים – משרד עו"ד הטרדות מיניות או משרד עו"ד מעשה מגונה או אולי עו"ד הטרדה מינית ע"י רופא, ככל הנראה קיבלתן עשרות תשובות ואתן לא יודעות מה לבחור.

עו"ד דורון ויינרייך מתמחה אך ורק במקרים כמו הטרדה מינית על ידי רופא והטרדות בכלל ואינו עוסק בשום תחום משפטי אחר.

מאחוריו היסטוריה ארוכה של הצלחות בקבלת פיצויים גבוהים עבור נפגעות הטרדה מינית על ידי רופא או ע"י על מטפל או על ידי פסיכולוג, שבמעשיהם המיניים במטופלות ניצלו מצב של יחסי מרות ועדיפות כוח בינם לבין המטופלת.

החשיבות של טיפול נכון במקרים הללו היא גבוהה ביותר. ההבדל בין טיפול נכון ומנוסה במקרים של הטרדה מינית על ידי רופא לבין טיפול לא נכון של הטרדה מינית על ידי רופא יכולה להיות בדיוק ההבדל בין תוצאה מוצלחת לבין כשלון ועוגמת נפש מיותרת.

במקרים של הטרדה מינית על ידי רופא חשוב לכסות את כל הזוויות האפשריות ובכך להגדיל באופן משמעותי את הסיכויים לתוצאות טובות של הטיפול נגד אותו רופא.

עורך דין דורון ויינרייך ילווה אותך מהרגע הראשון באופן אישי, מקצועי ואמפתי, ישקף בפנייך את כל המשמעויות של המקרה ויעזור לך לקבל החלטה אסטרטגית באשר לכיוון הפעולה נגד אותו רופא שהטריד מינית.

צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:
עו"ד הטרדות מיניות

מה עושים במקרה של הטרדה מינית במקומות בהם יש יחסי מרות כלפי צד שני? במקומות עבודה או בשירות הצבאי יש תפקידים היררכיים ברורים. כאשר עובדת

קרא עוד »
עו"ד הטרדה מינית במשפחה

בנכם או בתכם נפגעו מהטרדה מינית של בן משפחה (אב, אם, אח, אחות, דוד, דודה)? אתם בעצמכם נפגעתם מינית בתוך המשפחה? הרגע הנכון לטפל במקרה

קרא עוד »
עורך דין עבירות מין בקטין

לפני שנים רבות עו"ד דורון ויינרייך החליט למקד את תחום עיסוקו המשפטי בייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית , עבירות מין. החלטה חשובה נוספת

קרא עוד »
הטרדה מינית במקום העבודה

אנחנו מבלים שעות רבות במקום עבודתנו בו אנחנו פוגשים ונפגשים עם חברינו לעבודה, במשרד, ברכב, במטבח, בחדר אוכל, על רצפת הייצור ובחדרי הישיבות. האינטראקציה בין

קרא עוד »
סגירת תפריט
דילוג לתוכן