הטרדה מינית על ידי רופא

הטרדה מינית על ידי רופא הינה תופעה מצערת שבמסגרתה רופא שנשבע שבועת סוקרטס להיטיב עם המטופלים שלו וכפוף לחוק ולכללי האתיקה הרפואית, מועל בתפקידו ופוגע מינית במטופלת או במטופל שלו. הטרדה מינית על ידי רופא מתרחשת בדרך כלל לא בכוח אלא באופן של מגע אסור ולעיתים במסווה של טיפול רפואי שהמטופלת כלל לא זקוקה לו. טיפול מיותר כזה נחשב להטרדה מינית על ידי רופא, כמו גם אמירות מיותרות בעלות אופי מיני, הצעות מיניות וכו'.  כמו כן גם מערכת אינטימית בין רופא למטופלת שלו נחשבת להטרדה מינית על ידי רופא והיא גם בניגוד לחוק וגם בניגוד לכללי האתיקה הרפואית.

אם עברתן הליך רפואי שנראה לכן מיותר, משפיל או לא ראוי ונכנסתן לרשת לחפש עצה ורשמתן אולי את המילים – משרד עו"ד הטרדות מיניות או משרד עו"ד מעשה מגונה או אולי עו"ד הטרדה מינית ע"י רופא, ככל הנראה קיבלתן עשרות תשובות ואתן לא יודעות מה לבחור.

עו"ד דורון ויינרייך מתמחה אך ורק במקרים כמו הטרדה מינית על ידי רופא והטרדות בכלל ואינו עוסק בשום תחום משפטי אחר.

מאחוריו היסטוריה ארוכה של הצלחות בקבלת פיצויים גבוהים עבור נפגעות הטרדה מינית על ידי רופא או ע"י על מטפל או על ידי פסיכולוג, שבמעשיהם המיניים במטופלות ניצלו מצב של יחסי מרות ועדיפות כוח בינם לבין המטופלת.

החשיבות של טיפול נכון במקרים הללו היא גבוהה ביותר. ההבדל בין טיפול נכון ומנוסה במקרים של הטרדה מינית על ידי רופא לבין טיפול לא נכון של הטרדה מינית על ידי רופא יכולה להיות בדיוק ההבדל בין תוצאה מוצלחת לבין כשלון ועוגמת נפש מיותרת.

במקרים של הטרדה מינית על ידי רופא חשוב לכסות את כל הזוויות האפשריות ובכך להגדיל באופן משמעותי את הסיכויים לתוצאות טובות של הטיפול נגד אותו רופא.

עורך דין דורון ויינרייך ילווה אותך מהרגע הראשון באופן אישי, מקצועי ואמפתי, ישקף בפנייך את כל המשמעויות של המקרה ויעזור לך לקבל החלטה אסטרטגית באשר לכיוון הפעולה נגד אותו רופא שהטריד מינית.

המידע באתר זה רלוונטי, חשוב ומועיל ככל שיהיה, אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, אינו מהווה עידוד לנקוט בפעולה משפטית או להימנע ממנה וכמובן אינו תחליף לפגישה אישית, רגישה, אמפתית ודיסקרטית עם עורך דין דורון ויינרייך.

עו"ד דורון ויינרייך מתמחה באופן בלעדי בייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית ועבירות מין ואינו מייצג את הפוגעים בשום אופן ובשום מחיר. כל נקיטת פעולה או הימנעות ממנה מבלי להתייעץ לפני כן עם עו"ד דורון ויינרייך הינה על אחריות מבצע הפעולה או הנמנע ממנה בלבד.

צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:
ייצוג קורבנות עבירה

נפגעתם באופן מיני במקום העבודה שלכם או מבן משפחה? כדאי שתדעו שיש לכם למי לפנות! בכדי שתוכלו לפעול נגד האדם שפגע בכם, הדבר הטוב ביותר

קרא עוד »
סחיטה מינית ברשת

שיטת הפעולה של סחטני רשת היא בדרך כלל פניה לקורבן פוטנציאלי באמצעות הרשתות החברתיות ואתרי ההיכרויות, כאשר העבריין בעצם מתחזה לאדם תמים. כשמדובר על סחיטה

קרא עוד »
עו"ד מעשה מגונה בילד

עו"ד דורון ויינרייך ממקד את תחום עיסוקו המשפטי בייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית, עבירות מין. ההחלטה שקיבל עו"ד דורון ויינרייך לפני שנים רבות

קרא עוד »
עו"ד הטרדות מיניות

מה עושים במקרה של הטרדה מינית במקומות בהם יש יחסי מרות כלפי צד שני? במקומות עבודה או בשירות הצבאי יש תפקידים היררכיים ברורים. כאשר עובדת

קרא עוד »
דילוג לתוכן