הטרדה מינית במקום העבודה

אנחנו מבלים שעות רבות במקום עבודתנו בו אנחנו פוגשים ונפגשים עם חברינו לעבודה, במשרד, ברכב, במטבח, בחדר אוכל, על רצפת הייצור ובחדרי הישיבות. האינטראקציה בין אנשים העובדים ביחד באותה חברה היא רצופה, אינטימית, ממושכת, תלוית מצבים נפשיים הנובעים ממצבים שונים בסביבת עבודה שהיא מאתגרת ותחרותית. ניתן להגיד שבמקרים מסוימים, היחסים בין אנשים שעובדים באותה חברה הם יותר מורכבים מהיחסים בין בני זוג נשואים.

כל זה עלול לגרום לבעיות, בעיקר ביחסים בין נשים וגברים. היחסים ארוכי השנים, העבודה המשותפת והאינטימית, יחסי הידידות והחברות שנוצרים, עלולים להוביל, אם אנחנו לא שמים את הגבולות המתאימים, לבעיות קשות.

לצערנו, הטרדה מינית במקום העבודה הפכה לדבר שבשגרה. אך לא כל מה שאנחנו חושבים שנמצא תחת ההגדרה הטרדה מינית במקום העבודה או מה שנראה כהטרדה מינית במערכת יחסי מרות אחרים, היא אכן הטרדה מינית. הקו הוא דק מאד במקרים מסוימים.

עו"ד דורון ויינרייך יפזר עבורכם את הערפל ויעזור לכם להבין אם מה שקרה לכם נחשב להטרדה מינית או לא.

נדמה לכן שעברתן הטרדה מינית במקום העבודה? עברתן טיפול נפשי פסיכולוגי לדוגמה או עברתן טיפול רפואי אינטימי כזה ואחר ונראה לכן שהרופא או הפסיכולוג ניצל אתכן מינית? פנו מיד לייעוץ אצל עורך דין מומחה כמו עו"ד דורון ויינרייך. פנו אליו לפני שנקטתם בצעד כלשהו. עו"ד ויינרייך יסביר לכם מה האפשרויות השונות שעומדות לרשותכם בהתאם לאירוע שקרה לכם וייתן לכן את הכלים לקבל החלטה נכונה באשר לדרך הפעולה המתאימה ביותר עבורכן .

עו"ד דורון ויינרייך מקדיש את כל זמנו המקצועי ומרכז את כל פעילות משרדו אך ורק רק לייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית. ולעו"ד ויינרייך ניסיון רב עם מגוון רחב מאד של מקרים בתחום זה והיכרותו עם החוק והפסיקה רחבה. לעו"ד ויינרייך יש את כל הכלים כדי לייעץ לכן בדיוק מה לעשות ואיך לנהוג.

המידע באתר זה רלוונטי, חשוב ומועיל ככל שיהיה, אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, אינו מהווה עידוד לנקוט בפעולה משפטית או להימנע ממנה וכמובן אינו תחליף לפגישה אישית, רגישה, אמפתית ודיסקרטית עם עורך דין דורון ויינרייך.

עו"ד דורון ויינרייך מתמחה באופן בלעדי בייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית ועבירות מין ואינו מייצג את הפוגעים בשום אופן ובשום מחיר. כל נקיטת פעולה או הימנעות ממנה מבלי להתייעץ לפני כן עם עו"ד דורון ויינרייך הינה על אחריות מבצע הפעולה או הנמנע ממנה בלבד.

צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:
משרד עו"ד תקיפה מינית

תקיפה מינית היא כל מעשה או פעולה בעלי אופי מיני שנעשים בניגוד לרצון החופשי. משרדו של עו"ד דורון ויינרייך הוא משרד עו"ד תקיפה מינית, אשר

קרא עוד »
עורך דין עבירות מין בקטין

לפני שנים רבות עו"ד דורון ויינרייך החליט למקד את תחום עיסוקו המשפטי בייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית , עבירות מין. החלטה חשובה נוספת

קרא עוד »
עו"ד הטרדה מינית במשפחה

בנכם או בתכם נפגעו מהטרדה מינית של בן משפחה (אב, אם, אח, אחות, דוד, דודה)? אתם בעצמכם נפגעתם מינית בתוך המשפחה? הרגע הנכון לטפל במקרה

קרא עוד »
עו"ד מעשה מגונה בילד

עו"ד דורון ויינרייך ממקד את תחום עיסוקו המשפטי בייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית, עבירות מין. ההחלטה שקיבל עו"ד דורון ויינרייך לפני שנים רבות

קרא עוד »
דילוג לתוכן