אינטימיות תחת יחסי מרות – האם יש משמעות להסכמה?

אחד הנושאים שעולים בנוגע להטרדות מיניות במסגרת מקום העבודה, הוא "הסכמה" למערכת אינטימית עם בעל המרות. האם אכן מדובר בהסכמה אמיתית? יחסים אינטימיים בין אדם בתפקיד ניהולי לבין עובד בדרגה נמוכה יותר הינם על פי רוב תוצאה של ניצול אסור של המרות ולהסכמה הנ"ל אין שום משמעות כי היא אינה הסכמה חופשית- היא הסכמה שנולדה כתוצאה מחשש להמרות את פי הממונה או מחשש להכעיס אותו או מחשש לפגיעה בקידום המקצועי וכו'.

על פי הדין, על מנת לשלול את האפשרות של ניצול המרות על-ידי בעל התפקיד הניהולי או תפקיד בכיר יותר כלפי הצד השני במערכת היחסים- אחד מהשניים חייב לנתק את יחסי המרות וזאת אם הם רוצים להמשיך במערכת האינטימית.

אם אתם חושבים שהיחסים שלכם עם הממונה עליכם הגיעו למצב של ניצול מרות, זה הזמן לפנות לעורך דין מקצועי המתמחה בנושא של הטרדות מיניות במקום העבודה. ניצול יחסי המרות במקום העבודה אינו חוקי, ובמקרים הללו יש לעצור את מעשיו של הממונה שלכם ולפעול נגדו בצורה חכמה ומקצועית באופן המהיר ביותר.

 יחסי מרות

בכל מקום עבודה בו יש יחסי מרות, קיים סיכוי לניצול יחסי המרות מצד הממונה.

במקרים הנוגעים להטרדות מיניות, חשוב לפנות למשרד עורכי דין העוסק בתחום הטרדות מיניות על מנת שמעשי הפגיעה בצד הנפגע יפסקו באופן מיידי.

 יחסי מרות בעבודה

האם נפגעתם במצב של יחסי מרות בעבודה? במידה וכן, זה הרגע לדעת מה הזכויות שלכם! באמצעות פנייה למשרד עורכי דין המתמחה בנושאים של הטרדה מינית, תוכלו לדעת מה זכויותיכם לגבי המקרה שלכם. בנוסף, תוכלו להגיש תלונה במשטרה ולהגיש תביעה בבית המשפט נגד הצד הפוגע.

 מהי הטרדה מינית בעבודה?

אם אתם רוצים להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי מהי הטרדה מינית בעבודה, מומלץ לכם לפנות למשרד עורכי דין דורון ויינרייך ולקבל ייעוץ אישי מלא לגבי המקרה שלכם. אם אתם מרגישים כי פגעו בכם בעבודה, אם זה במקרים של יחסי מרות בהסכמה או במקרים אחרים, עורך דין דורון ויינרייך ינתח עבורכם את המצב המשפטי וכן ינהל עבורכם את ההליך המתאים ביותר להשגת פיצויים ממי שפגע בכם וזאת או מחוץ לכותלי בית המשפט או בבית המשפט.

ייצוג בבית משפט בתביעות הנוגעות להטרדה מינית תחת יחסי מרות 

לקבלת ייצוג מקצועי מעו"ד דין דורון ויינרייך, השאירו את הפרטים שלכם באתר המשרד או התקשרו כבר עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר. ברגע שבחרתם במשרד עורך דין דורון ויינרייך בחרתם בעורך דין הטוב ביותר!

צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:
עורך דין עבירות מין בקטין

לפני שנים רבות עו"ד דורון ויינרייך החליט למקד את תחום עיסוקו המשפטי בייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית , עבירות מין. החלטה חשובה נוספת

קרא עוד »
סחיטה מינית ברשת

שיטת הפעולה של סחטני רשת היא בדרך כלל פניה לקורבן פוטנציאלי באמצעות הרשתות החברתיות ואתרי ההיכרויות, כאשר העבריין בעצם מתחזה לאדם תמים. כשמדובר על סחיטה

קרא עוד »
הטרדה מינית על ידי רופא

הטרדה מינית על ידי רופא הינה תופעה מצערת שבמסגרתה רופא שנשבע שבועת סוקרטס להיטיב עם המטופלים שלו וכפוף לחוק ולכללי האתיקה הרפואית, מועל בתפקידו ופוגע

קרא עוד »
סגירת תפריט
דילוג לתוכן