אודות

לפני שנים רבות קיבלתי שתי החלטות חשובות המהוות נר לרגליי:

  • להתמחות באופן בלעדי בייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית ועבירות מין
  • לייצג נפגעות ונפגעים בלבד (בשום אופן ובשום מחיר לא לייצג את מי שהטריד ופגע מינית).

ההחלטות חשובות אלו נובעות מעולם הערכים האישי שלי הכולל מוסר גבוה ביותר, מצפון חסר פשרות, דחף בלתי פוסק להילחם מלחמת חורמה בעוולות ובחוסר צדק ועוד.

עולם הערכים הזה בתוספת למקצועיות מקסימלית, עבודה קשה ויסודית, דבקות במטרה, חתירה מתמדת למצוינות, יכולת אמפתית וכישורים בין אישיים  גבוהים מאד, אנושיות ואהבת אדם ותודעת שירות עליונה השמה תמיד את הלקוח ואת האינטרסים שלו בראש סדר העדיפויות, אפשרו לי לתת מענה מצוין לאלפי נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית ועבירות מין שונות כמו אונס, מעשה סדום, מעשה מגונה ועוד.

החלטה משמעותית נוספת שקיבלתי על עצמי הייתה לתת ללקוחותיי את השירות הטוב ביותר שניתן לתת ולשם כך- לטפל בכל אחת ואחד מהם מההתחלה ועד הסוף באופן אישי בלבד וללא יוצא מהכלל.

לפיכך, על מנת שאוכל לעשות זאת בצורה הטובה ביותר מבלי להתפשר על איכות העבודה שלי, אני מוכן לקבל לטיפולי מספר מצומצם ביותר של מקרים ולא לקחת אפילו אחד יותר מידי, וזה מאפשר לי לתת שירות אישי ועוטף ולהקדיש לכל אחד מהם את מלוא הזמן שנדרש תוך זמינות מלאה ותמידית.

תודה על שהיית הגב, המשענת והלוחם מספר אחד! תודה על הסכם פיצויים גבוה שלא חלמתי שאקבל! תודה על שהשקטת את הפחדים, הבלבול והחששות… תודה על סבלנות, על הקשבה והרגשת הסולידריות המיידית… תודה שהיית שם לא רק ברגעים המשפטיים ודאגת לתמוך גם ברגעי המשבר הנפשיים. מעריכה את המהירות שדאגת שהכל יסתיים …בחרתי באדם המקצועי והאנושי ביותר שהעולם יכל לשלוח אליי! "

מילים חמות כאלה מצד לקוחות (ראו המלצות חמות רבות נוספות המופיעות באתר זה) נותנות לי את ההשראה ואת הסיפוק הרב מכך שבחרתי בתחום הנכון ועושה את הדבר הנכון לסיוע לנפגעות ולנפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית ועבירות מין למיניהן.

עבודתי עם הלקוחות מתבצעת בשקיפות מלאה ותוך שיתף מלא בכל מהלך ומהלך.

לקוחות מרוצים רבים הינם ההוכחה הטובה ביותר להצלחה שלי בשליחות שלקחתי על עצמי לשרת את כל אותם נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית ועבירות מין אחרות. ההצלחה הזו נובעת הן מכל האמור לעיל והן מניסיון חיים עשיר, שלושה תארים אקדמיים שיש לי ועוד.

בפגישה בלתי מחייבת במשרדי אני מקדיש הרבה זמן וסבלנות כדי להבין מכם את כל פרטי המקרה, להציג בפניכם את המשמעות החוקית של המקרה ואת הצעדים השונים שבאפשרותכם לנקוט בהם. כמו כן בהתאמה לאינטרסים שלכם אציג בפניכם את האסטרטגיה להשגת המטרה שלכם, כמובן הכל בדיסקרטיות מלאה וברגישות אין קץ.

 

אני מאמין

נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית ועבירות מין חוו פגיעה בדבר שהכי קשה להיפגע בו ובתחום הכי רגיש שיש. אני מאמין שהטיפול המשפטי חייב להיות אנושי לא פחות מאשר מקצועי וכן שהטיפול המשפטי הוא צעד ראשון בשיקום הכבוד העצמי כמו גם במהלך לסגירת מעגל שיעניש את הפוגע. מתוך האני מאמין הזה, אלו הקווים המנחים אותי:

  • ייצוג  נפגעות ונפגעים בלבד (בשום אופן ובשום מחיר לא אייצג את הצד הפוגע)
  • יחס אמפתי, תומך ורגיש המלווה את הטיפול המקצועי לכל אורכו
  • טיפול אישי  שלי בכל מקרה ומקרה
  • שקיפות מלאה ושיתוף תמידי וקבוע של הלקוח
  • זמינות מלאה תמיד

 

 

 

צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:
דילוג לתוכן